oiec
19 بهمن 1401 - 19:27

افتتاح ۴۹ پروژه در چهارباغ همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر

کرج- استانداری البرز گفت: در هشتمین روز از دهه مبارک فجر ۴۹ پروژه در شهرستان چهارباغ مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های دهه مبارک فجر در شهرستان چهارباغ، با اشاره به شعار روز شمار این ایام مبنی بر ۱۹ بهمن ماه روز انقلاب اسلامی، نیروهای مسلح، اقتدار و امنیت ضمن گرامیداشت این ایام، افزود: همزمان با ایام دهه مبارک فجر و بمنظور گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، بیش از ۴۰۴ پروژه در استان با اعتباری بیش از ۶ هزار و ۲ میلیارد تومان با اشتغال برای ۲ هزار و ۲۰۰ نفر مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس در شهرستان چهارباغ ۴۹ پروژه عمرانی، صنعتی و کلنگ زنی با ۱۱۰ اشتغال و با اعتباری حدود ۵۰۰ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

عبداللهی گفت: امروز پس از غبار روبی مزار مطهر شهدای روستای قوهه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، افتتاح ۲ واحد گلخانه‌ای، بهره برداری از طرح هادی روستایی و افتتاح جایگاه توزیع بنزین در این شهرستان صورت گرفت.

وی افزود: بر اساس افق تعیین شده در استان درصدد هستیم ۲ هزار هکتار به مساحت گلخانه‌های استان اضافه کنیم که اکنون بیش از ۳۴۰ هکتار زیر کشت است و حدود هزار هکتار نیز در حال اقدام و اجرا است.

استاندار البرز گفت: دیدار با خانواده‌های محترم و معزز شهید مدافع حرم خداداد امیری و داود اکبری در شهرستان چهارباغ پایان بخش و برکت این روز خجسته بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028267