oiec
15 بهمن 1401 - 15:48

درمانگاه رضوی سپاه ناحیه شاهرود به بهره برداری رسید

شاهرود-رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه طی چهارمین روز دهه فجر درمانگاه رضوی سپاه ناحیه شاهرود به بهره برداری رسید، گفت: برای این طرح ۳۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

حسین شیبانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه در چهارمین روز دهه مبارک فجر با حضور وزیر بهداشت درمانگاه رضوی وابسته به سپاه ناحیه شاهرود به بهره برداری رسید، ابراز داشت: این ساختمان در بنایی به مساحت یک هزار و ۳۲۰ متر مربع ساخته شده و آماده ارائه خدمات لازم به عموم شهروندان است.

وی ضمن بیان اینکه برای ساخت این مجموعه ۳۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است، افزود: استفاده از این مرکز برای عموم آزاد است منتها نیروهای مسلح و جهادی می‌توانند از آن به صورت تخفیف بهره مند شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه این مرکز کاملاً مجهز است، ابراز داشت: درمانگاه رضوی شامل فیزیوتراپی، دندانپزشکی و سایر بخش‌های عمومی می‌شود.

شیبانی ضمن بیان اینکه بازدید از ساختمان بلوک زایمانی بیمارستان بهار شاهرود با زیربنای یک هزار و ۶۲۰ متر مربع در دو طبقه دیگر برنامه مهم وزیر بهداشت بود، تصریح کرد: برای این مجموعه تاکنون ۲۵ میلیارد تومان هزینه شده و دارای ۴۰ تخت بستری، شش تخت LDR و سه تخت اتاق عمل است.

وی با بیان اینکه بازدید از پروژه خیر ساز کلینیک دانشکده دندانپزشکی حضرت آیت الله العظمی حاج سید محمود حسینی شاهرود واقع در جاده بسطام نیز دیگر برنامه مهم وزیر بود، افزود: برای بهره برداری از این مرکز نیز تصمیماتی اتخاذ شد تا این مهم بتواند به ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان بپردازد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان اینکه در مجموعه تحت پوشش امروز بیمارستان امام رضا (ع) میامی نیز افتتاح شد، اضافه کرد: برای این مجموعه ۷۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1018607