oiec
13 اسفند 1401 - 17:53

ازدواج مجدد بهانه قتل پدر در کرمانشاه شد

کرمانشاه- رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه با اشاره به قتل فردی در یکی از محلات حاشیه نشین، گفت: ازدواج مجدد بهانه قتل پدر در کرمانشاه شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی کرمی اظهار کرد: پس از قتل مرد ۴۳ ساله‌ای در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی در تحقیقات گسترده خود به پسر ۱۸ ساله مقتول مشکوک و وی را تحت بازجویی‌های مستمر قرار داده تا در نهایت وی به قتل پدرش اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه افزود: قاتل در بازجویی‌ها عنوان کرد که پس از جدایی پدر و مادرش، پدرش آنها را از منزل بیرون کرده و پس از مدتی متوجه شده که وی قصد ازدواج با خانمی را دارد.

کرمی خاطرنشان کرد: طبق اظهارات این فرد، وی بارها با پدرش در مورد انصرافش از ازدواج مجدد صحبت کرده اما زمانی که راه به جایی نمی‌برد، تصمیم به قتل پدر با کلت کمری که متعلق به مقتول بوده، می‌گیرد.

وی تصریح کرد: قاتل در ادامه اظهارات خود عنوان کرد که ساعت ۲۳ شب حادثه مجدداً به سراغ پدرش رفته و پس از آنکه وی اعلام کرده حاضر نیست از تصمیمش مبنی بر ازدواج مجدد کوتاه بیاید با شلیک چند گلوله وی را به قتل رسانده است.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان از کشف اسلحه با ۲ تیغه خشاب خبر داد و گفت: در این راستا پرونده‌ای تشکیل و متهم به دستگاه قضائی معرفی شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1072410